Logo velké

skoleni

Školení MS Office


Hledáte způsob, jak co nejefektivněji rozšířit vědomosti Vašich zaměstnanců? Potřebujete kurz, který bude co nejpřesněji zacílen na jejich pracovní náplň a zároveň rozvine jejich schopnosti samostatně řešit zadané projekty? Pak jste na těchto stránkách zcela správně! Tým OfficeHelp se zaměřuje převážně na školení přímo u zákazníka v jeho firemním prostředí! Jsme připraveni konzultovat Vaše potřeby a na základě získaných informací sestavit co nejoptimálnější osnovu kurzu, ze kterého si Vaši zaměstnanci odnesou maximum!

Proces přípravy kurzu:

školení2

Kontaktujte nás na e-mail: michal.pasta@centrum.cz nebo na tel. 721 036 429 a sdělte nám svou představu poptávky. Ozveme se Vám zpět a domluvíme si s Vámi nezávaznou schůzku pro konzultaci. Při té rozebereme veškeré důležité podrobnosti týkající se přípravy školení. V případě Vašeho zájmu by následovalo sestavení osnov a časová organizace vedoucí k samotné realizaci školení. Je to jednoduché!

Standardní kurzy s odborně sestavenou osnovou

Je-li vaším cílem zasvětit své zaměstnance postupnou cestou do komplexní tématiky programů MS Office, tak jsme pro Vás připravili osnovy, které osvědčeným způsobem připraví účastníky na samostatnou schopnost ovládat aplikace Excel, Word, Access, Outlook, PowerPoint, FrontPage a jejich kombinované využití.

Pro více informací nahlédněte do osnov jednotlivých kurzů.


ChipTuning | SEO Rozcestník Copyright © 2009 Elaaos | www.officehelp.cz | +420 720 140 139   Logo malé